Rozlosování 0. ročníku:

1. kolo (07/01/12):
SK Slavia Šumperk - Porubští ďáblíci 7:3, SK Slávie Kakejcov - SK Vítkovice 5:2, Havrani - Natural Winners 0:0
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly ze specek + góly vstřelené kapitánem - góly z penalt

2. kolo (07/01/12)
Porubští ďáblíci - Natural Winners 4:1, SK Vítkovice - Havrani 2:0, SK Slavia Šumperk - SK Slávie Kakejcov 4:4
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly ze standardek + taktické góly - žluté karty

3. kolo (14/01/12)
SK Slávie Kakejcov - Porubští ďáblíci 0:10, Havrani - SK Slavia Šumperk 0:2, Natural Winners - SK Vítkovice 0:0
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly středem + góly obránců - neproměněné šance

4. kolo (14/01/12)
Porubští ďáblíci - SK Vítkovice 9:2, SK Slavia Šumperk - Natural Winners 4:0, SK Slávie Kakejcov - Havrani 1:0
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly vstřelené v 2. poločase - zranění soupeře

5. kolo (21/01/12)
Havrani - Porubští ďáblíci 1:1, Natural Winners - SK Slávie Kakejcov 0:0, SK Vítkovice - SK Slavia Šumperk 3:2
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + 2x gól hráče, který dostal žlutou kartu + bonus 2 góly za čisté konto - hattrick soupeře

6. kolo (21/01/12):
Porubští ďáblíci - SK Slavia Šumperk 0:0, SK Vítkovice - SK Slávie Kakejcov 3:0, Natural Winners - Havrani 0:0
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly ze specek + góly zleva - góly soupeřových obránců a záložníků

7. kolo (28/01/12)
Natural Winners - Porubští ďáblíci 5:0, Havrani - SK Vítkovice 0:1, SK Slávie Kakejcov - SK Slavia Šumperk 8:8
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly ze standardek + 2x gól za head specku - žluté karty

8. kolo (28/01/12)
Porubští ďáblíci - SK Slávie Kakejcov 0:8, SK Slavia Šumperk - Havrani 7:0, SK Vítkovice - Natural Winners 2:7
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly středem + góly obránců - inkasované góly (mimo specek)

9. kolo (04/02/12)
SK Vítkovice - Porubští ďáblíci 4:2, Natural Winners - SK Slavia Šumperk 3:9, Havrani - SK Slávie Kakejcov 1:5
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly vstřelené v 2. poločase + góly křídel a krajních beků

10. kolo (04/02/12)
Porubští ďáblíci - Havrani 3:2, SK Slávie Kakejcov - Natural Winners 6:3, SK Slavia Šumperk - SK Vítkovice 9:4
Výpočet vstřelených branek: vstřelené góly + góly v sudých minutách + góly hráčů mladších 21 let včetně

Pozn.: Pokud ve výpočtu klesne hodnota do záporných čísel, zapíše se do vstřelených branek danému týmu 0.